Henna Lips pero na pery Cappuccino, prirodná farba na pery

Henna Lips pero na pery je semi-permanentné, čím myslíme, že vydrží dlhšie ako bežný rúž. Má dva konce pre vaše líčenie - tenší a hrubší. Produkt je vyrobený zo 100% prírodných zložiek. Henna Lips pero na líčenie je založené na báze vody a nie voskov, nevytvára lepkavý pocit na perách ani žiadne vrstvy ako bežný rúž.

Čo obsahuje balenie ?

V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať. 

Benefity Henna Lips pera

  • Dlhotrvajúcejšia: Vďaka jedinečnej kombinácii toho, čo môžu ponúknuť príroda a moderné technológie, je Henna Lips perfektným riešením pre dlhotrvajúcejšiu farbu pier, ktorá bledne postupne a zmýva sa vodou. Tieto úžasné farby na perách vydržia celý deň, ale v prípade potreby sa dajú odstrániť odličovačom.
  • 100% prírodné zloženie: Henna Lips sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Vďaka prísadám, ako je extrakt z henny na zafarbenie pier a levanduľová esencia pre prírodnú vôňu, sú tieto farby na pery skutočným darom prírody. 
  • Na vodnej báze: Nebudú na vašich perách vytvárať lepkavý ani voskový pocit. 100% prírodné ingrediencie.
  • SOFT & GENTLE: S obsahom hydrolyzovaného pšeničného proteínu, ako jednej zo zložiek, sú Henna Lips jemné a vláčne k pokožke. S nádychom osviežujúcej vône mäty piepornej.
  • Rôzne farby: Henna Lips pero sa dodáva v rôznych farbách, ktoré zodpovedajú nálade a oblečeniu. Skombinujte dve alebo viac farieb a vytvorte si vlastné odtiene alebo naneste pod svoj rúž. Používať ju môžete aj ako očnú linku.
  • CRUELTY FREE: Netestované na zvieratách.
  • Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie.

Zloženie:

Lawsonia Alba, Lavendula Officinalis, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Linum Usitatissimum. Obsahuje prírodný extrakt z henny.

14,30 €
Najdete nás i na MALL.SK