Referencie

Vyskúšali ste už niektoré produkty a tu sú Vaše skúsenosti. Niektoré fotky sú len ilustračné.


Musím povedať, že som veľmi veľmi spokojná, aj moja mamina, ktorej som podarovala hnedé pero na oči. Obyčajné farby jej vyvolávajú prudkú alergickú reakciu, ale týmto produktom je unesená :).

zákazníčka

Henna Eyes na oči 

kakaová hnedá

 Mám permanentný make up na očných linkách a kedže mám v jednom kútiku menej pigmentu a tetovacia farba mi tam chytila veľmi slabo, dokresľujem ju henna perkom. Je to úžasná vec, vrele doporučujem. Ako je uvedené v príbalovom letačiku, vôbec sa nerozmazáva, vydrží mi v pohodičke aj celých 24 hodín. Som moc rada, že som si to u vás objednala, Výborná vecička.

zákazníčka

Henna Eyes na oči

Používa ju mamina a je s ňou veľmi spokojná. Nie je taká výrazná ako klasická očná linka, ale mamine to vyhovuje práve že. 😀 Výhodou je, že sa nerozmazáva.

Pekný dník 😊

Katka Belasova

Henna Eyes čierna

Teraz skúšam na sebe Henna Eyes kakaová hnedá a som veľmi spokojná. Pero sa počas dňa nerozmaže, ale keď na začiatku potrebujem ide veľmi pekne odlíčiť aj vodou alebo odličovačom. Tenký hrot mi nanajvýš vyhovuje, zatiaľ používam iba ten. Veľmi praktické rýchle a prírodné. Skúšala som aj Henna Lips na pery Passion a tiež musím povedať, že pre mňa farba vydržala celkom v pohode dlho a odtieň bol pekný.. Spokojnosť. Očakávam, že mi perá aj veľmi dlho vydržia, keďže náplň je bohatá.

Moni

Henna Eyes kaková hnedá a Lips Passion

Najdete nás i na MALL.SK