E-shop

Líčenie, ktoré vydrží celý deň.

Viac času pre seba

                        

   

Odporúčame

   

ŠTART BALÍČEK Trendy líčenie- 3x mix pier

Produkty sú vyrobené zo 100% prírodných zložiek . Balíček umožňuje vyskúšať 3 produkty henna pier na líčenie za výhodnú cenu a vytvoriť tak trendy dlhotrvajúce líčenie na každý deň ! Čo obsahuje balenie ? ŠTART BALÍČEK obsahuje 3x Henna pero, farby podľa Vášho výberu.   1x Henna Eyes pero na očné línky 1x Henna Eyebrows pero na obočie 1x Henna Lips pero na kontúry a farbu pier V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami (okrem Henna Eyebrows pera, to má len jeden tenučký hrot), jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna pera Dlhotrvajúce:  Vďaka jedinečnej kombinácii toho, čo môžu ponúknuť príroda a moderné technológie, je Henna pero perfektným riešením pre dlhotrvajúcu farbu, ktorá nebledne, ani sa nerozmazáva. Tieto úžasné farby vydržia celý deň. 100% prírodné zloženie:  Henna perá sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Vďaka prísadám, ako je extrakt z henny a levanduľová esencia pre prírodnú vôňu, sú tieto farby skutočným darom prírody.  SOFT & GENTLE:  S obsahom hydrolyzovaného pšeničného proteínu, ako jednej zo zložiek, sú Henna Lips jemné a vláčne k pokožke. S nádychom osviežujúcej vône mäty piepornej. Rôzne farby: Henna pero sa dodáva v rôznych farbách, ktoré zodpovedajú nálade a oblečeniu. Skombinujte dve alebo viac farieb a vytvorte si vlastné odtiene.  CRUELTY FREE:  Netestované na zvieratách. Nemusíte sa báť investície, náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie: viď jednotlivé produkty z Vášho výberu

35,36 € 44,20 €

Henna Penna pero na tetovanie ČIERNA ONYXOVÁ

Henna Penna je unikátne pero / fixka k dočasnému ozdobovaniu, tetovaniu alebo kresleniu na pokožku. Ide o čisto prírodný produkt, dostupný v 5 rôznych odtieňoch. Neobsahuje PPD (para phenylenediamine).  Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Návod na použitie prikladáme ku krabičke. Pero sa nedá dopĺňať.  Každé pero obsahuje ekvivalent 5kg prírodného extraktu henny v prášku . Pomôže vám ľahko a rýchlo vytvoriť dočasné kresby na pokožku. Umelecké výtvory uschnú za pár minút.  Koľko kresba vydrží ? Kresba vydrží na koži od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. Kresbu je neskôr možné obtiahnuť a predĺžiť tak jej trvácnosť, ak ju chcete mať dlhšie. Doba, po ktorú kresba vydrží na pokožke závisí na type pokožky, vonkajšom prostredí, umývaní sa a časti tela, na ktorú sa Henna Penna použije.  Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo, dotyčné miesta neumývajte a nedrhnite. Voda tomuto tetovaniu neprospieva a trvanlivosť kresby by sa znížila. Pokiaľ by sa vám kresba rozpíjala, natrite najprv pokožku voskom alebo dobrým hydratačným krémom, aby nebola suchá, ale pozor nemala by byť ani mastná, inak sa Vám pero môže zablokovať. Pri zablokovaní pera, pretrite konček alkoholom. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla.  Henna Penna perá sú: bez konzervačných látok, bez alkoholu bez umelých prísad alebo farbív netestované na zvieratách obsahujú 100% prírodné ingrediencie, obsahujú čajovníkový olej všetky produkty, majú certifikáty krajinou výrobcu je Švédsko Zdroj zábavy a ornamentov pre radosť  Zloženie: Lawsonia Alba Extract, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia. (môže obsahovať potravinárske farbivá C.I.42090,16035, 19140). Obsahuje extrakt z prírodnej henny.

15,00 €

Henna Penna pero na tetovanie JASPER BROWN

Henna Penna je unikátne pero / fixka k dočasnému ozdobovaniu, tetovaniu alebo kresleniu na pokožku. Ide o čisto prírodný produkt, dostupný v 5 rôznych odtieňoch. Neobsahuje PPD (para phenylenediamine). Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Návod na použitie prikladáme ku krabičke. Pero sa nedá dopĺňať. Každé pero obsahuje ekvivalent 5kg prírodného extraktu henny v prášku . Pomôže vám ľahko a rýchlo vytvoriť dočasné kresby na pokožku. Umelecké výtvory uschnú za pár minút. Koľko kresba vydrží ? Kresba vydrží na koži od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. Kresbu je neskôr možné obtiahnuť a predĺžiť tak jej trvácnosť, ak ju chcete mať dlhšie. Doba, po ktorú kresba vydrží na pokožke závisí na type pokožky, vonkajšom prostredí, umývaní sa a časti tela, na ktorú sa Henna Penna použije. Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo, dotyčné miesta neumývajte a nedrhnite. Voda tomuto tetovaniu neprospieva a trvanlivosť kresby by sa znížila. Pokiaľ by sa vám kresba rozpíjala, natrite najprv pokožku voskom alebo dobrým hydratačným krémom, aby nebola suchá, ale pozor nemala by byť ani mastná, inak sa Vám pero môže zablokovať. Pri zablokovaní pera, pretrite konček alkoholom. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Henna Penna perá sú: bez konzervačných látok, bez alkoholu bez umelých prísad alebo farbív netestované na zvieratách obsahujú 100% prírodné ingrediencie, obsahujú čajovníkový olej všetky produkty, majú certifikáty krajinou výrobcu je Švédsko Zdroj zábavy a ornamentov pre radosť Zloženie: Lawsonia Alba Extract, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia. (môže obsahovať potravinárske farbivá C.I.42090,16035, 19140). Obsahuje extrakt z prírodnej henny.   

15,00 €

Henna Penna pero na tetovanie ORIGINAL

Základné ORIGINÁL Henna Penna je unikátne pero / fixka k dočasnému ozdobovaniu, tetovaniu alebo kresleniu na pokožku. Ide o čisto prírodný produkt, dostupný v 5 rôznych odtieňoch. Neobsahuje PPD (para phenylenediamine). Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Návod na použitie prikladáme ku krabičke. Pero sa nedá dopĺňať. Každé pero obsahuje ekvivalent 5kg prírodného extraktu henny v prášku . Pomôže vám ľahko a rýchlo vytvoriť dočasné kresby na pokožku. Umelecké výtvory uschnú za pár minút. K oľko kresba vydrží ? Kresba vydrží na koži od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. Kresbu je neskôr možné obtiahnuť a predĺžiť tak jej trvácnosť, ak ju chcete mať dlhšie. Doba, po ktorú kresba vydrží na pokožke závisí na type pokožky, vonkajšom prostredí, umývaní sa a časti tela, na ktorú sa Henna Penna použije. Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo, dotyčné miesta neumývajte a nedrhnite. Voda tomuto tetovaniu neprospieva a trvanlivosť kresby by sa znížila. Pokiaľ by sa vám kresba rozpíjala, natrite najprv pokožku voskom alebo dobrým hydratačným krémom, aby nebola suchá, ale pozor nemala by byť ani mastná, inak sa Vám pero môže zablokovať. Pri zablokovaní pera, pretrite konček alkoholom. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Henna Penna perá sú: bez konzervačných látok, bez alkoholu bez umelých prísad alebo farbív netestované na zvieratách obsahujú 100% prírodné ingrediencie, obsahujú čajovníkový olej všetky produkty, majú certifikáty krajinou výrobcu je Švédsko Zdroj zábavy a ornamentov pre radosť Zloženie: Lawsonia Alba Extract, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia. (môže obsahovať potravinárske farbivá C.I.42090,16035, 19140). Obsahuje extrakt z prírodnej henny.   

15,00 €

Henna Eyes pero na oči, kontúrka, Cocoa Brown, kakaová hnedá

Henna Eyes kakaová hnedá zvyšuje krásu a tvar vašich očí. Toto jedinečné pero na líčenie henou poskytuje dlhotrvajúcu výraznú farbu očiam po celý deň . Henna Eyes je polo-permanentné kontúrovacie pero/fixka na oči, zložené  zo 100% prírodných ingrediencií. Je kombináciou kontúrovacej ceruzky resp. pera na oči a prípadne aj na obočie. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna pero s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať.  Henna Eyes obsahuje jedinečnú patentovanú receptúru henového výťažku, vody, pšeničného proteínu a prírodného farbiva . Prítomnosť pšeničného proteínu dáva tomuto produktu zjemňujúce a zvlhčujúce vlastnosti . Henna Eyes je vhodná pre každý typ pokožky. Je jemná a jej používanie je jednoduché .  Benefity Henna Eyes pera • Farba drží po celý deň • Neobsahuje konzervačné látky • Neobsahuje umelé prísady alebo farbivá • Netestuje sa na zvieratách • Neobsahuje PPD • Výroba je šetrná k životnému prostrediu • 100% prírodné ingrediencie Aplikácia: Môže sa aplikovať na očné viečka a obočie, ale nemala by sa nanášať na vnútornú stranu očí (dovnútra očí). Po každej aplikácii sa uistite, či ste pero dobre zavreli, aby nevyschlo ! Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Nemusíte sa báť investície, náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie/Ingredients: Lawsonia Alba, Matricaria Chamomila, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Polygonum Tinctorium, Linum Usitatissimum. Obsahuje extrakt z prírodnej henny.

14,90 €

Henna Eyes pero na oči, kontúrka, Čierna liquorice

Henna Eyes čierna liquorice (farba čierna sladké drievko) zvyšuje krásu a tvar vašich očí. Toto jedinečné pero na líčenie henou poskytuje dlhotrvajúcu výraznú farbu očiam po celý deň . Henna Eyes je polo-permanentné kontúrovacie pero/fixka na oči, zložené  zo 100% prírodných ingrediencií. Je kombináciou kontúrovacej ceruzky resp. pera na oči a prípadne aj na obočie. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna pero s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať.  Henna Eyes obsahuje jedinečnú patentovanú receptúru henového výťažku, vody, pšeničného proteínu a prírodného farbiva . Prítomnosť pšeničného proteínu dáva tomuto produktu zjemňujúce a zvlhčujúce vlastnosti . Henna Eyes je vhodná pre každý typ pokožky. Je jemná a jej používanie je jednoduché .  Benefity Henna Eyes pera • Farba drží po celý deň • Neobsahuje konzervačné látky • Neobsahuje umelé prísady alebo farbivá • Netestuje sa na zvieratách • Neobsahuje PPD • Výroba je šetrná k životnému prostrediu • 100% prírodné ingrediencie Aplikácia: Môže sa aplikovať na očné viečka a obočie, ale nemala by sa nanášať na vnútornú stranu očí (dovnútra očí). Po každej aplikácii sa uistite, či ste pero dobre zavreli, aby nevyschlo ! Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Nemusíte sa báť investície, náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie/Ingredients: Lawsonia Alba, Matricaria Chamomila, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Polygonum Tinctorium, Linum Usitatissimum. Obsahuje extrakt z prírodnej henny.

14,90 €

Henna Eyebrows pero na obočie, TMAVÁ HNEDÁ

Polo-permanentné pero  na obočie Henna Eyebrows. Polo-permanentným máme na mysli, že namiesto farby ostávajúcej na povrchu pokožky je farba Henna Eyebrows pokožkou čiastočne absorbovaná. Vďaka tomu je ťažšie ju rozmazať prstami letmým dotykom. Vďaka obsahu henny a jej známym vlastnostiam farbenia pokožky, budete mať dlhotrvajúci efekt, ktorý určite poteší. Henna pero na obočie má veľmi jemný tenký hrot , môžete s ním byť tak presnejšia a získať prirodzenejšiu líniu, než by ste mohli dosiahnuť s hrubým koncom. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna pero s tenkým hrotom, uzatvorené vrchnáčikom, aby nevyschlo. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna Eyes fixky Ľahko sa zmieša s obočím a zafarbí ho. Dlhá výdrž pre celodenný make-up. Bezpečná pre citlivé oči a neobsahuje nežiaduce PMDA. Vytvára a definuje obočie bohatým, prirodzene vyzerajúcim pigmentom, ktorý oči jemne orámuje. Nevoskové, jedinečné, patentované pero z henny špeciálne na obočie. Roztomilé malé pero, ktoré môže byť s vami, nech ste kdekoľvek! Aplikácia: Henna Eyebrows pero je možné nanášať iba na obočie, nie dovnútra očí! Po použití zatvorte vrchnáčik, aby ste predišli vysychaniu obsahu. Citlivá pokožka: najskôr naneste na malú plochu pokožky. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche pokožky. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pleti. Po použití pero riadne zatvorte, aby Vám nevyschlo. Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie/Ingredients: Lawsonia Alba, Matricaria Chamomila,Vaccinus Myrtillus, Vitis Vinifera, Camellia Sinensis, hydrolizovaný pšeničný proteín, Linum Ussitassimum. Môže obsahovať akékoľvek potravinárske farbivo Cl 42090, 16035, 19140. Neobsahuje para-fenyléndiamín PPD. Obsahuje extrakt z prírodnej henny. Vyberte si obočie v troch rôznych odtieňoch podľa svojho vzhľadu: čierne, tmavo hnedé alebo svetlo hnedé.

15,00 €

Henna Eyebrows pero na obočie, ČIERNA

Polo-permanentné pero  na obočie Henna Eyebrows. Polo-permanentným máme na mysli, že namiesto farby ostávajúcej na povrchu pokožky je farba Henna Eyebrows pokožkou čiastočne absorbovaná. Vďaka tomu je ťažšie ju rozmazať prstami letmým dotykom. Vďaka obsahu henny a jej známym vlastnostiam farbenia pokožky, budete mať dlhotrvajúci efekt farby, ktorý iste poteší. Henna pero na obočie má veľmi jemný tenký hrot , môžete s ním byť tak presnejšia a získať prirodzenejšiu líniu, než by ste dosiahli s hrubým koncom. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna pero s tenkým hrotom, uzatvorené vrchnáčikom, aby nevyschlo. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna Eyebrows pera Ľahko sa zmieša s obočím a zafarbí ho. Dlhá výdrž pre celodenný make-up. Bezpečné pre citlivé oči, neobsahuje nežiaduce PMDA. Vytvára a definuje obočie bohatým, prirodzene vyzerajúcim pigmentom, ktorý oči jemne orámuje. Nevoskové, jedinečné, patentované pero z henny špeciálne na obočie. Roztomilé malé pero, ktoré môže byť s vami, nech ste kdekoľvek! Aplikácia: Henna Eyebrows pero je možné nanášať iba na obočie, nie dovnútra očí! Po použití zatvorte vrchnáčik, aby ste predišli vysychaniu obsahu. Citlivá pokožka: najskôr naneste na malú plochu pokožky. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou  sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití pero riadne zatvorte, aby Vám nevyschlo. Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie/Ingredients: Lawsonia Alba, Matricaria Chamomila,Vaccinus Myrtillus, Vitis Vinifera, Camellia Sinensis, hydrolizovaný pšeničný proteín, Linum Ussitassimum. Môže obsahovať akékoľvek potravinárske farbivo Cl 42090, 16035, 19140. Neobsahuje para-fenyléndiamín PPD. Obsahuje extrakt z prírodnej henny. Vyberte si obočie v troch rôznych odtieňoch podľa svojho vzhľadu: čierne, tmavo hnedé alebo svetlo hnedé.

15,00 €

Henna Eyebrows pero na obočie, SVETLO HNEDÁ

Polo-permanentné pero  na obočie Henna Eyebrows sa vám určite zapáči. Polo-permanentným máme na mysli, že namiesto farby ostávajúcej na povrchu pokožky je farba Henna Eyebrows pokožkou čiastočne absorbovaná. Vďaka tomu je ťažšie ju rozmazať prstami. letmým dotykom Vďaka obsahu henny a jej známym vlastnostiam farbenia pokožky, budete mať dlhotrvajúci efekt, ktorý ste vždy chceli. Henna pero na obočie má veľmi jemný tenký hrot , môžete s ním byť tak presnejšia a získať prirodzenejšiu líniu, než by ste mohli dosiahnuť s hrubým koncom. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna pero s tenkým hrotom, uzatvorené vrchnáčikom, aby nevyschlo. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna Eyes fixky Ľahko sa zmieša s obočím a zafarbí ho. Dlhá výdrž pre celodenný make-up. Bezpečná pre citlivé oči a neobsahuje nežiaduce PMDA. Vytvára a definuje obočie bohatým, prirodzene vyzerajúcim pigmentom, ktorý oči jemne orámuje. Nevoskové, jedinečné, patentované pero z henny špeciálne na obočie. Roztomilé malé pero, ktoré môže byť s vami, nech ste kdekoľvek! Aplikácia: Henna Eyebrows pero je možné nanášať iba na obočie, nie dovnútra očí! Po použití zatvorte vrchnáčik, aby ste predišli vysychaniu obsahu. Citlivá pokožka: najskôr naneste na malú plochu. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie/Ingredients: Lawsonia Alba, Matricaria Chamomila,Vaccinus Myrtillus, Vitis Vinifera, Camellia Sinensis, hydrolizovaný pšeničný proteín, Linum Ussitassimum. Môže obsahovať akékoľvek potravinárske farbivo Cl 42090, 16035, 19140. Neobsahuje para-fenyléndiamín PPD. Obsahuje extrakt z prírodnej henny. Vyberte si obočie v troch rôznych odtieňoch podľa svojho vzhľadu: čierne, tmavo hnedé alebo svetlo hnedé.

15,00 €

Henna Penna pero na tetovanie RUBY RED červená

Henna Penna je unikátne pero / fixka k dočasnému ozdobovaniu, tetovaniu alebo kresleniu na pokožku. Ide o čisto prírodný produkt, dostupný v 5 rôznych odtieňoch. Neobsahuje PPD (para phenylenediamine). Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Návod na použitie prikladáme ku krabičke. Pero sa nedá dopĺňať. Každé pero obsahuje ekvivalent 5kg prírodného extraktu henny v prášku . Pomôže vám ľahko a rýchlo vytvoriť dočasné kresby na pokožku. Umelecké výtvory uschnú za pár minút. Koľko kresba vydrží ? Kresba vydrží na koži od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. Kresbu je neskôr možné obtiahnuť a predĺžiť tak jej trvácnosť, ak ju chcete mať dlhšie. Doba, po ktorú kresba vydrží na pokožke závisí na type pokožky, vonkajšom prostredí, umývaní sa a časti tela, na ktorú sa Henna Penna použije. Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo, dotyčné miesta neumývajte a nedrhnite. Voda tomuto tetovaniu neprospieva a trvanlivosť kresby by sa znížila. Pokiaľ by sa vám kresba rozpíjala, natrite najprv pokožku voskom alebo dobrým hydratačným krémom, aby nebola suchá, ale pozor nemala by byť ani mastná, inak sa Vám pero môže zablokovať. Pri zablokovaní pera, pretrite konček alkoholom. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Henna Penna perá sú: bez konzervačných látok, bez alkoholu bez umelých prísad alebo farbív netestované na zvieratách obsahujú 100% prírodné ingrediencie, obsahujú čajovníkový olej všetky produkty, majú certifikáty krajinou výrobcu je Švédsko Zdroj zábavy a ornamentov pre radosť Zloženie: Lawsonia Alba Extract, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia. (môže obsahovať potravinárske farbivá C.I.42090,16035, 19140). Obsahuje extrakt z prírodnej henny.

15,00 €

Henna Lips pero na pery Passion, dlhotrvajúca prirodná farba na pery

Henna Lips pero na pery je semi-permanentné . Má dva konce pre vaše líčenie - tenší a hrubší. Produkt je vyrobený zo 100% prírodných zložiek. Henna Lips pero na líčenie je založené na báze vody a nie voskov, nevytvára lepkavý pocit na perách. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna Lips pera Dlhotrvajúca:  Vďaka jedinečnej kombinácii toho, čo môžu ponúknuť príroda a moderné technológie, je Henna Lips perfektným riešením pre dlhotrvajúcu farbu pier, ktorá nebledne, ani sa nerozmazáva. Tieto úžasné farby na perách vydržia celý deň, ale v prípade potreby sa dajú odstrániť odličovačom. 100% prírodné zloženie:  Henna Lips sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Vďaka prísadám, ako je extrakt z henny na zafarbenie pier a levanduľová esencia pre prírodnú vôňu, sú tieto farby na pery skutočným darom prírody.  Na vodnej báze:  Nebudú na vašich perách vytvárať lepkavý ani voskový pocit. 100% prírodné ingrediencie. SOFT & GENTLE:  S obsahom hydrolyzovaného pšeničného proteínu, ako jednej zo zložiek, sú Henna Lips jemné a vláčne k pokožke. S nádychom osviežujúcej vône mäty piepornej. Rôzne farby: Henna Lips pero sa dodáva v rôznych farbách, ktoré zodpovedajú nálade a oblečeniu. Skombinujte dve alebo viac farieb a vytvorte si vlastné odtiene alebo naneste pod svoj rúž. Používať ju môžete aj ako očnú linku. CRUELTY FREE:  Netestované na zvieratách. Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie: Lawsonia Alba, Lavendula Officinalis, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Linum Usitatissimum. Obsahuje prírodný extrakt z henny.

14,30 €

Henna Lips pero na pery Burgundy, dlhotrvajúca prirodná farba na pery

Henna Lips pero na pery je semi-permanentné . Má dva konce pre vaše líčenie - tenší a hrubší. Produkt je vyrobený zo 100% prírodných zložiek. Henna Lips pero na líčenie je založené na báze vody a nie voskov, nevytvára lepkavý pocit na perách. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna Lips pera Dlhotrvajúca:  Vďaka jedinečnej kombinácii toho, čo môžu ponúknuť príroda a moderné technológie, je Henna Lips perfektným riešením pre dlhotrvajúcu farbu pier, ktorá nebledne, ani sa nerozmazáva. Tieto úžasné farby na perách vydržia celý deň, ale v prípade potreby sa dajú odstrániť odličovačom. 100% prírodné zloženie:  Henna Lips sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Vďaka prísadám, ako je extrakt z henny na zafarbenie pier a levanduľová esencia pre prírodnú vôňu, sú tieto farby na pery skutočným darom prírody.  Na vodnej báze:  Nebudú na vašich perách vytvárať lepkavý ani voskový pocit. 100% prírodné ingrediencie. SOFT & GENTLE:  S obsahom hydrolyzovaného pšeničného proteínu, ako jednej zo zložiek, sú Henna Lips jemné a vláčne k pokožke. S nádychom osviežujúcej vône mäty piepornej. Rôzne farby: Henna Lips pero sa dodáva v rôznych farbách, ktoré zodpovedajú nálade a oblečeniu. Skombinujte dve alebo viac farieb a vytvorte si vlastné odtiene alebo naneste pod svoj rúž. Používať ju môžete aj ako očnú linku. CRUELTY FREE:  Netestované na zvieratách. Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie: Lawsonia Alba, Lavendula Officinalis, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Linum Usitatissimum. Obsahuje prírodný extrakt z henny.

14,30 €

Henna Lips pero na pery Luce, dlhotrvajúca prirodná farba na pery

Henna Lips pero na pery je semi-permanentné . Má dva konce pre vaše líčenie - tenší a hrubší. Produkt je vyrobený zo 100% prírodných zložiek. Henna Lips pero na líčenie je založené na báze vody a nie voskov, nevytvára lepkavý pocit na perách. Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať.  Benefity Henna Lips pera Dlhotrvajúca:  Vďaka jedinečnej kombinácii toho, čo môžu ponúknuť príroda a moderné technológie, je Henna Lips perfektným riešením pre dlhotrvajúcu farbu pier, ktorá nebledne, ani sa nerozmazáva. Tieto úžasné farby na perách vydržia celý deň, ale v prípade potreby sa dajú odstrániť odličovačom. 100% prírodné zloženie:  Henna Lips sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Vďaka prísadám, ako je extrakt z henny na zafarbenie pier a levanduľová esencia pre prírodnú vôňu, sú tieto farby na pery skutočným darom prírody.  Na vodnej báze:  Nebudú na vašich perách vytvárať lepkavý ani voskový pocit. 100% prírodné ingrediencie. SOFT & GENTLE:  S obsahom hydrolyzovaného pšeničného proteínu, ako jednej zo zložiek, sú Henna Lips jemné a vláčne k pokožke. S nádychom osviežujúcej vône mäty piepornej. Rôzne farby: Henna Lips pero sa dodáva v rôznych farbách, ktoré zodpovedajú nálade a oblečeniu. Skombinujte dve alebo viac farieb a vytvorte si vlastné odtiene alebo naneste pod svoj rúž. Používať ju môžete aj ako očnú linku. CRUELTY FREE:  Netestované na zvieratách. Nemusíte sa báť investície náplň vám vydrží dlhšie obdobie. Zloženie: Lawsonia Alba, Lavendula Officinalis, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Linum Usitatissimum. Obsahuje prírodný extrakt z henny.

14,30 €

Henna Penna pero na tetovanie EMERALD GREEN zelená

Henna Penna je unikátne pero / fixka k dočasnému ozdobovaniu, tetovaniu alebo kresleniu na pokožku. Ide o čisto prírodný produkt, dostupný v 5 rôznych odtieňoch. Neobsahuje PPD (para phenylenediamine). Čo obsahuje balenie ? V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Návod na použitie prikladáme ku krabičke. Pero sa nedá dopĺňať. Každé pero obsahuje ekvivalent 5kg prírodného extraktu henny v prášku . Pomôže vám ľahko a rýchlo vytvoriť dočasné kresby na pokožku. Umelecké výtvory uschnú za pár minút. Koľko kresba vydrží ? Kresba vydrží na koži od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. Kresbu je neskôr možné obtiahnuť a predĺžiť tak jej trvácnosť, ak ju chcete mať dlhšie. Doba, po ktorú kresba vydrží na pokožke závisí na type pokožky, vonkajšom prostredí, umývaní sa a časti tela, na ktorú sa Henna Penna použije. Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo, dotyčné miesta neumývajte a nedrhnite. Voda tomuto tetovaniu neprospieva a trvanlivosť kresby by sa znížila. Pokiaľ by sa vám kresba rozpíjala, natrite najprv pokožku voskom alebo dobrým hydratačným krémom, aby nebola suchá, ale pozor nemala by byť ani mastná, inak sa Vám pero môže zablokovať. Pri zablokovaní pera, pretrite konček alkoholom. Upozornenie: Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky. Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla. Henna Penna perá sú: bez konzervačných látok, bez alkoholu bez umelých prísad alebo farbív netestované na zvieratách obsahujú 100% prírodné ingrediencie, obsahujú čajovníkový olej všetky produkty, majú certifikáty krajinou výrobcu je Švédsko Zdroj zábavy a ornamentov pre radosť Zloženie: Lawsonia Alba Extract, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia. (môže obsahovať potravinárske farbivá C.I.42090,16035, 19140). Obsahuje extrakt z prírodnej henny.   

15,00 €

    Štart balíčky s viacerými farbami

    Ušetríš až 20% !

    Najdete nás i na MALL.SK