Henna Penna pero na tetovanie ORIGINAL

Základné ORIGINÁL Henna Penna je unikátne pero / fixka k dočasnému ozdobovaniu, tetovaniu alebo kresleniu na pokožku. Ide o čisto prírodný produkt, dostupný v 5 rôznych odtieňoch. Neobsahuje PPD (para phenylenediamine).

Čo obsahuje balenie ?

V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Návod na použitie prikladáme ku krabičke. Pero sa nedá dopĺňať.

Každé pero obsahuje ekvivalent 5kg prírodného extraktu henny v prášku. Pomôže vám ľahko a rýchlo vytvoriť dočasné kresby na pokožku. Umelecké výtvory uschnú za pár minút.

Koľko kresba vydrží ?

Kresba vydrží na koži od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. Kresbu je neskôr možné obtiahnuť a predĺžiť tak jej trvácnosť, ak ju chcete mať dlhšie. Doba, po ktorú kresba vydrží na pokožke závisí na type pokožky, vonkajšom prostredí, umývaní sa a časti tela, na ktorú sa Henna Penna použije.

Ak chcete, aby vám tetovanie vydržalo, dotyčné miesta neumývajte a nedrhnite. Voda tomuto tetovaniu neprospieva a trvanlivosť kresby by sa znížila. Pokiaľ by sa vám kresba rozpíjala, natrite najprv pokožku voskom alebo dobrým hydratačným krémom, aby nebola suchá, ale pozor nemala by byť ani mastná, inak sa Vám pero môže zablokovať. Pri zablokovaní pera, pretrite konček alkoholom.

Upozornenie:

  • Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky.
  • Po použití fixku riadne zatvorte, aby Vám nevyschla.

Henna Penna perá sú:

  • bez konzervačných látok, bez alkoholu
  • bez umelých prísad alebo farbív
  • netestované na zvieratách
  • obsahujú 100% prírodné ingrediencie, obsahujú čajovníkový olej
  • všetky produkty, majú certifikáty
  • krajinou výrobcu je Švédsko

Zdroj zábavy a ornamentov pre radosť

Zloženie:

Lawsonia Alba Extract, Aqua, Glycerin, Melaleuca Alternifolia. (môže obsahovať potravinárske farbivá C.I.42090,16035, 19140). Obsahuje extrakt z prírodnej henny.


  

15,00 €
Najdete nás i na MALL.SK