ŠTART BALÍČEK Trendy líčenie- 3x mix pier

Produkty sú vyrobené zo 100% prírodných zložiek. Balíček umožňuje vyskúšať 3 produkty henna pier na líčenie za výhodnú cenu a vytvoriť tak trendy líčenie na každý deň ! Líčenie vydrží pohodlne po celý deň a pokiaľ sa nedostane do styku s vodou, nerozmazáva sa ako bežná kozmetika, ani neopadáva ako ceruzka. Nejde o tetovanie, ani o permanentný make-up! Produkty sa dajú z pokožky zotrieť alebo odlíčiť, okrem niektorých farieb, ktoré sa zmývajú ťažšie.


Čo obsahuje balenie ?

ŠTART BALÍČEK obsahuje 3x Henna pero, farby podľa Vášho výberu. 

  • 1x Henna Eyes pero na očné línky
  • 1x Henna Eyebrows pero na obočie
  • 1x Henna Lips pero na kontúry a farbu pier

V krabičke nájdete henna fixku s dvoma koncami (okrem Henna Eyebrows pera, to má len jeden tenučký hrot), jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať. 

Benefity Henna pera

  • Dlhšie trvajúce: Niektoré farby držia dlhšie, iné sa zmývajú lepšie. Nejde však o tetovanie, ktoré nakreslíte a vôbec sa nerozmaže. Perá vykazujú bežné vlastnosti odličovania. Z pokožky sa dajú zmazať. Vďaka jedinečnej kombinácii toho, čo môžu ponúknuť príroda a moderné technológie, je Henna pero perfektným riešením pre dlhotrvajúcejšiu farbu, ktorá nebledne, ani sa nerozmazáva ako bežná ceruzka a rúž. Tieto úžasné farby vydržia aj celý deň.
  • 100% prírodné zloženie: Henna perá sú vyrobené z kvalitných prírodných surovín. Vďaka prísadám, ako je extrakt z henny a levanduľová esencia pre prírodnú vôňu, sú tieto farby skutočným darom prírody. 
  • SOFT & GENTLE: S obsahom hydrolyzovaného pšeničného proteínu, ako jednej zo zložiek, sú Henna Lips jemné a vláčne k pokožke. S nádychom osviežujúcej vône mäty piepornej.
  • Rôzne farby: Henna pero sa dodáva v rôznych farbách, ktoré zodpovedajú nálade a oblečeniu. Skombinujte dve alebo viac farieb a vytvorte si vlastné odtiene. 
  • CRUELTY FREE: Netestované na zvieratách.
  • Nemusíte sa báť investície, náplň vám vydrží dlhšie obdobie.
UPOZORNENIE: 
Ide o hennu, o prírodný produkt s obsahom henny, preto aj farebnosť u pera na obočie je len približná! Benefitom je však 100 % prírodné zloženie a vlastnosti henny na pokožke.


Zloženie:

viď jednotlivé produkty z Vášho výberu

Vyberte si variant:

35,36 € 44,20 €
Najdete nás i na MALL.SK